Metin Akpınar’a kızından bayram şoku

Göksel Özdoğdu ile 62 yıldır evli olan 81 yaşındaki Metin Akpınar’ın, Suphiye Orancı ile olan evlilik dışı ilişkisinden iki kızları olduğu mahkeme kararıyla kanıtlanmıştı.

Mertin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu ile yaşadığı gerginlik magazin gündemine bomba gibi düştü. Nebioğlu, biyolojik babası Metin Akpınar’ın fakirlik belgesinin iptalini istediğini duyunca adeta çileden çıktı.

Metin Akpınar’ın kızlarından Duygu Nebioğlu’nun mahkeme kararı sonrası yaptığı açıklamada: “Hayranı olduğum sanatçının biyolojik babam olmasının mutluluğunu ne yazık ki yaşayamadım. Aldığım yetersiz sevgi nedeniyle beni bağrına basmakta zorlandığı için ağır travmalar yaşadım” sözleriyle duygularını ifade etmişti.

Ardından Metin Akpınar “Durumu bilmiyordum. Özür dilerim” dedi. Ancak Akpınar’ın bu durumu 14 yıldır bildiği ortaya çıkmıştı. Akpınar’ın durumu daha önceden eşine anlattığı, hatta çiftin çocuklara sus payı olarak aylık 500’er lira gönderdiği de konuşulmuştu.

Hatta Akpınar’ın eşinin iki çocuğa iyi davranmadığı “Gel bakalım sen, neden Metin Abi’nin üzerinden prim yapıyorsun. Git ananın yanına” diye tepki gösterdiği de ortaya çıkmıştı.

METİN AKPINAR KIZI DUYGU NEBİOĞLU’NUN FAKİRLİK BELGESİNİN İPTALİNİ İSTEYİNCE OLANLAR OLDU!

Duygu Nebioğlu’nun paylaşımı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Birçok kullanıcı Nebioğlu’na destek verirken, Metin Akpınar’ı da eleştiren yorumlar yapıldı.

Duygu Nebioğlu; ‘Bazıları zenginliği sahil lokantalarında 40 taşınad ayaklarında bağlı ıstakozu yiyebilmeyi zenginlik sanar. Gayrimenkullerini zenginlik sanar, borsa oynamayı, Suadiye’de bina yıkıp dikmeyi zenginlik sanar, etrafında yalakaların olmasını zenginlik sanarlar. Yatlarına gariban kızları almayı hamile bırakmayı zenginlik sanar..’


‘SİZ ÖNCE…’

‘Siz önce zenginliğin ne olduğunu öğrenin. Sonra fakirlik belgemin iptalini isteyin Akpınarlar’ ifadelerini kullandı. Duygu Nebioğlu’nun bu paylaşımı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Birçok kullanıcı Nebioğlu’na destek verirken, Metin Akpınar’ı da eleştiren yorumlar yapıldı.

Nebioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı manidar bir paylaşımla dikkat çekmişti. Sahilde çekilen bir karesini paylaşan Duygu Nebioğlu, gönderisine şu mesajı yazmıştı:

“Bizler umutları kırılmış, umutsuz kalmayan çocuklarız. Benimle paylaştıklarınız, bana anlattıklarınız sırrımdır. Zamanı geldiğinde her şeyin hesabını soracağız. Sabır…”

Metin Akpınar’ın evlilik dışı ikiz kız çocuklarından biri olan Duygu Nebioğlu, bir Youtube programına katılarak yaşadıklarını ve annesiyle ilgili şoke eden detayları anlatmıştı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x